Automatické kotle SPAW-MET

Vyhledávání

Novinky

Revize kotlů

18.10.2016 17:01
Podle zákona 201/2012 Sb. §17 odst. 1, písm. h) je každý majitel spalovacího zdroje na pevná paliva o jmenovitém příkonu 10 až 300kW včetně, který...
>>

Aktualizace řídicí jednotky

11.11.2015 13:57
Od výrobce máme informaci, že budou aktualizovat řídicí jednotky, tuto službu Vám provedeme bez platně při garančních prohlídkách.
>>

Záruční prohlídky

30.06.2015 12:29
Od 1.7.2015 do 30.9.2015 budou probíhat záruční servisní prohlídky. 
>>

Změna Firmy

12.01.2015 14:10
Upozorňujeme naše zákazníky na změnu firmy a čísla účtu. 
>>

Záznamy: 1 - 4 ze 13

1 | 2 | 3 | 4 >>

Diskusní téma: Úvod

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dobrý den

Omlouváme se za pozdní reakci ....
Výhoda pístového podavače: nedochází k utemování paliva v prostoru podavače, svým pohybem odděluje násypku od podavače, tudíž by nemělo dojít k prohoření do násypky. Jednoduchá demontáž při revizi a čištění kotle po topné sezóně.

Datum
Vložil
Titulek

podekovani

Chtel bych touto cestou podekovat p.Knorovi za zcela profesionalni pristup pri zapojeni a vysvetleni obsluhy kotle,po pul roce doslo k vypadku proudu o on behem kratke doby prijel kotel nastavil a znovu mi vysvetlil obsluhu diky

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Děkuji firmě a p. Knorovi za jeho ochotu a rychlé jednání. Díky profesionálnímu přístupu při zprostředkování kotle a následných opravách jsem více než spokojen a mohu jen doporučit.

Datum
Vložil
Titulek

:-)

Děkuji touto cestou firmě Eurokotle a p.Knorovi za vstřícné a profesionální jednání při dovozu a oživení kotle. Mohu jen doporučit.

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Děkuji firmě i panu Knorovi, za to, že převzal veškeré závazky, po panu Bláhovi, samozřejmě včetně záručních. Téměř po 2 letech, kdy pan Bláha při koupi kotle mne nejen řádně neseznámil s provozem a údržbou kotle, ale v poslední době už ani vůbec nekomunikoval, mám nyní kotel opět v pořádku. To vše ve velmi krátké době po navázání kontaktu s panem Knorem. Ještě jednou díky.

Datum
Vložil
Titulek

Poptávka a upozornění

Dobrý den, mám zájem o kotel, který nabízíte na Vašich stránkách. Ale než si ho od Vás objednám zajímají mě Vaše obchodní a dodací podmínky. Jelikož jsem se už jednou spálil u p. Bláhy, Buškovice, který si ode mě vzal zálohu na kotel a nyní nemám ani kotel ani peníze. Pan Bláha mi nebere telefony a dokonce už ani na jeho adrese uvedené na jejich stránkách se nezdržuje. Budu rád pokud se spolu nějak domluvíme. Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: Poptávka a upozornění

Dobrý den, obchodní podmínky si můžete přečíst v kolonce MENU. Dodací podmínky: jelikož se kotel musí objednávat doba trvání je 3 až 4 týdny. Je nám líto v jaké jste situaci ale bohužel nejste jediný, už nás pár nespokojených zákazníků od p. Bláhy kontaktovalo. Jestli máte nějaké další dotazy neváhejte nás kontaktovat.
Přeji pěkný den.

Záznamy: 22 - 28 ze 32

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Úvod

Vítejte u nás !

Firma eurokotle.cz nabízí prodej, montáž a servis ekologických automatických kotlů na uhlí, dřevo, pelety a obilí.

  • Spolehlivé a úsporné kotle
  • Minimální obsluha
  • Automatická regulace
  • Servis
  • Pro firmy 21% DPH
  • Pro domácnost 15% DPH se účtuje při objednání s oživením kotle nebo montáží

Naše kotle šetří Váš čas i peníze  

Jsme plátci DPH


                          

 

TOPlist

Fotografie použita dle Creative Commons Joseph Philo Powell  © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop