Tepelná čerpadla NORDline

Vyhledávání

Novinky

Náhradní díly kotlům SPAW-MET

15.03.2021 10:31
Prodej kotlů SPAW-MET jsme ukončili. Nadále ještě budeme prodávat náhradní díly ke kotlům na  tuhá paliva SPAW-MET
>>

Zastoupení prodeje Tepelných čerpadel NORDline

15.03.2021 10:23
Máme pro Vás dobrou zprávu z kotlů na tuhá paliva jsem přešli na ekologičtěší řešení vytápění. Ode dneška jsme se stali, prodejci  tepelných...
>>

Revize kotlů

18.10.2016 17:01
Podle zákona 201/2012 Sb. §17 odst. 1, písm. h) je každý majitel spalovacího zdroje na pevná paliva o jmenovitém příkonu 10 až 300kW včetně, který...
>>

Aktualizace řídicí jednotky

11.11.2015 13:57
Od výrobce máme informaci, že budou aktualizovat řídicí jednotky, tuto službu Vám provedeme bez platně při garančních prohlídkách.
>>

Záznamy: 1 - 4 ze 15

1 | 2 | 3 | 4 >>

Diskusní téma: Úvod

Datum
Vložil
Titulek

podekovani

Chtel bych touto cestou podekovat p.Knorovi za zcela profesionalni pristup pri zapojeni a vysvetleni obsluhy kotle,po pul roce doslo k vypadku proudu o on behem kratke doby prijel kotel nastavil a znovu mi vysvetlil obsluhu diky

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Děkuji firmě a p. Knorovi za jeho ochotu a rychlé jednání. Díky profesionálnímu přístupu při zprostředkování kotle a následných opravách jsem více než spokojen a mohu jen doporučit.

Datum
Vložil
Titulek

:-)

Děkuji touto cestou firmě Eurokotle a p.Knorovi za vstřícné a profesionální jednání při dovozu a oživení kotle. Mohu jen doporučit.

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Děkuji firmě i panu Knorovi, za to, že převzal veškeré závazky, po panu Bláhovi, samozřejmě včetně záručních. Téměř po 2 letech, kdy pan Bláha při koupi kotle mne nejen řádně neseznámil s provozem a údržbou kotle, ale v poslední době už ani vůbec nekomunikoval, mám nyní kotel opět v pořádku. To vše ve velmi krátké době po navázání kontaktu s panem Knorem. Ještě jednou díky.

Datum
Vložil
Titulek

Poptávka a upozornění

Dobrý den, mám zájem o kotel, který nabízíte na Vašich stránkách. Ale než si ho od Vás objednám zajímají mě Vaše obchodní a dodací podmínky. Jelikož jsem se už jednou spálil u p. Bláhy, Buškovice, který si ode mě vzal zálohu na kotel a nyní nemám ani kotel ani peníze. Pan Bláha mi nebere telefony a dokonce už ani na jeho adrese uvedené na jejich stránkách se nezdržuje. Budu rád pokud se spolu nějak domluvíme. Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: Poptávka a upozornění

Dobrý den, obchodní podmínky si můžete přečíst v kolonce MENU. Dodací podmínky: jelikož se kotel musí objednávat doba trvání je 3 až 4 týdny. Je nám líto v jaké jste situaci ale bohužel nejste jediný, už nás pár nespokojených zákazníků od p. Bláhy kontaktovalo. Jestli máte nějaké další dotazy neváhejte nás kontaktovat.
Přeji pěkný den.

Datum
Vložil
Titulek

servis

Prosím o radu a případnou pomoc, zakoupil jsem kotel který máte v nabídce i vy u nejmenované firmy již dříve a teď se nemohu u této firmy dovolat na servis je možné toto obědnat u vás.
moc děkuji

Záznamy: 176 - 182 ze 185

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>

Úvod

Vítejte u nás !

Firma eurokotle.cz nabízí prodej, montáž a servis tepelných čerpadel a klimatizací zn. NORDline

  • Spolehlivá a úsporná čerpadla
  • Ekologický provoz (chladivo R410a)
  • Minimální obsluha
  • Nejnižší cena
  • Servis
  • Výhodná sazba energie D57 

Naše čerpadla šetří Váš čas i peníze  

Jsme plátci DPH

 

                          

 

TOPlist

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop